Historie spod podłogi: Dom z serii Czytam Sobie to kolejna cudowna lektura na początek nauki czytania. Niewiele tekstu, duża i wyraźna czci...

Historie spod podłogi: Dom

By | 22:48 Napisz komentarz
Historie spod podłogi: Dom z serii Czytam Sobie to kolejna cudowna lektura na początek nauki czytania. Niewiele tekstu, duża i wyraźna czcionka, a na końcu dyplom sukcesu i naklejki. To jest to, co początkujący czytelnicy lubią najbardziej.


Videorecenzja:


To historia o Kudelku, który był kurzem i pewnego razu dostrzegł, że ma przyjaciela. Początkowo się zbulwersował, bo przyjaciel wtargnął do jego domku, na jego teren. Ale powoli zaczął się do niego przekonywać.


Książeczka, jak każda z tej serii ma duże ilustracje, a sam Kudelek został fantastycznie narysowany. Niewiele tekstu sprawia, że początkujący czytelnik bez trudu poradzi sobie z samodzielną lekturą. A gdy przeczyta całość, na końcu czekają naklejki i dyplom.


Moja Tin za każdym razem ma ogromną radość z każdej kolejnej samodzielnie przeczytanej książki. A seria Czytam Sobie i trzystopniowy program wspierania naukę czytania, sprawdza się doskonale w jej zmaganiach. Uwielbiamy tą serię!

----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: