Bajki 5 minut przed snem  wydawnictwa Egmont to kolekcja, na którą warto zwrócić uwagę. To pięknie wydane książki, z bajecznie kolorowymi il...

Bajki 5 minut przed snem: Spiderman

By | 22:53 Napisz komentarz
Bajki 5 minut przed snem wydawnictwa Egmont to kolekcja, na którą warto zwrócić uwagę. To pięknie wydane książki, z bajecznie kolorowymi ilustracjami, o przygodach w większości doskonale nam znanych bohaterów. Jedna pozycja z tej serii już u nas była. A teraz czas na Spidermana.


 Videorecenzja:


We wnętrzu książki znajdziemy 12 historii z bohaterami Marvela. I wcale nie musimy znać "tematu", nie potrzebna nam wiedza kto to Spiderman i co on tak właściwie robi, aby zacząć czytać Bajki 5 minut przed snem: Spiderman. Wszystkiego się dowiemy z tej książki! W pierwszym rozdziale poznajemy historię Spidermana, dowiadujemy się co się stało, że Peter stał się człowiekiem pająkiem, jak ze zwykłego nastolatka stał się jedną z najpopularniejszych postaci w mieście.


A im "dalej w las", tym akcja nabiera tempa, tym przygód więcej i dzieje się więcej. Towarzyszymy Spidermanowi w jego potyczkach z losem, kibicujemy w potyczkach z wrogami. I poznajemy innych bohaterów Marvela, jak np. Kapitana Amerykę, Hulka, Iron Mana... Dzieje się tutaj, oj dzieje.


W kolekcji Bajki 5 minut przed snem są książki, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś, co go interesuje. I dla chłopców i dla dziewczyn. Choć jak dla mnie, to książki płci nie mają. Dlatego my czytamy wszystkie, jakie wpadną nam w łapki. I o księżniczkach i Avengersach - Tin to prawdziwy mały molik książkowy.

----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: