Bajki 5 minut przed snem: Masza i Niedźwiedź - naszą wspólną przygodę rozpoczynamy w domku Maszy, gdzie wraz ze świnią bawimy się w udawani...

Masza i Niedźwiedź w bajkach przed snem

By | 10:28 Napisz komentarz
Bajki 5 minut przed snem: Masza i Niedźwiedź - naszą wspólną przygodę rozpoczynamy w domku Maszy, gdzie wraz ze świnią bawimy się w udawanie. Niestety zabawa tak pochłonęła świnkę, że zupełnie nie zwróciła uwagi na bałagan, jaki przy tym stworzyła. Ale to nie było przecież takie ważne... Videorecenzja:


Okazuje się, że Masza wraz z kuzynką Daszą wsiadły w pociąg i chciały wyjechać. Niedźwiedź przeraźliwie za nią tęsknił... Inne zwierzęta jakoś organizowały sobie czas, ale on nie potrafił nie myśleć o swojej przyjaciółce. Niestety, nie wszystko poszło tak, jak pójść miało. Masza nieźle narozrabiała w pociągu i wróciła do domu szybciej, niż się wszyscy spodziewali. Ale co się właściwie stało? O tym jest pierwszy rozdział tej przezabawnej książki.


A dalej jest tylko lepiej! Zanurkujemy z Niedźwiedziem, weźmiemy udział w przedstawieniu Maszy, zobaczymy czy Masza wraz z wilkami stworzy minibusa, w jesiennym klimacie będziemy śledzić losy świni w poduszce, która koniecznie chciała złapać liść. I to tylko malutki fragment tego, co się w książce dzieje. Przygód w niej bardzo dużo!


Bajeczne ilustracje, duża czcionka - idealnie się czyta przed snem, przy nocnej lampce. Jest to fantastyczna lektura dla małych fanów Maszy i jej przyjaciół!
----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: