My Little Pony: Przyjaciółki na zawsze to drugi tom komiksu z nowej serii, dzięki której dostarczymy całkiem nowych emocji wraz z przeżywan...

Przyjaciółki na zawsze w drugim tomie komiksu

By | 23:37 Napisz komentarz
My Little Pony: Przyjaciółki na zawsze to drugi tom komiksu z nowej serii, dzięki której dostarczymy całkiem nowych emocji wraz z przeżywaniem kucykowych przygód.


Videorecenzja:

Komiks jest niezwykle kolorowy i ciężko oderwać od niego wzrok. Nowe przygody kucykowych przyjaciółek rozpoczynają się perypetiami Fluttershy - nagle odkrywa ona, że zwierzęta do niej mówią! Zdziwiona, lekko przerażona tym co się dzieje, udaje się na poszukiwanie odpowiedzi na temat tego, co się mogło wydarzyć. Przecież nigdy wcześniej nie komunikowali się w ten sposób.Flutter szuka odpowiedzi u Zecory, która spróbuje pomóc jej dowiedzieć się, dlaczego rozumie mowę zwierząt. W końcu dojdą do tego, kto za tym stoi. A kto to taki? Obejrzyj videorecenzję, tam zdradzam :)


Kolejne rozdziały, czy też bardziej historie które się w komiksie tym znalazły, są równie trzymające w napięciu i pełne niezwykłych przygód. Co trzeba im przyznać - z każdym kolejnym zaskakują nas niemniej, niż poprzednio. A Tin uwielbia te ilustracje.

----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: