Kieszonkowiec do kieszeni - i przepis na udany urlop gotowy!

Kieszonkowce z PRLu i nie tylko

By | 23:49 Napisz komentarz
Kieszonkowiec do kieszeni - i przepis na udany urlop gotowy!


Videorecenzja:


Kieszonkowce to karciane quizy, które zabrać możemy ze sobą dosłownie wszędzie. Możemy grać w nie w pojedynkę, ale najlepsza zabawa jest w grupie. Na stronie www.kieszonkowce.pl są wszystkie ich rodzaje - są takie, w które grać mogą już siedmiolatki.


Kieszonkowiec POPKULTURA to 165 pytań na 55 kartach, z dziedziny kultury. Są pytania związane m.in z książkami, programami telewizyjnymi. Niektóre wydają się banalnie łatwe, ale zdecydowanie przeważają te zaskakujące.
Kieszonkowiec PRL to mój faworyt zdecydowanie. Przypomina dawne czasy, pozwala się niemalże cofnąć w czasie, wrócić przed laty, przywrócić wspomnienia. 165 pytań z PRLu i oczywiście poprawnych odpowiedzi, gwarantują rewelacyjną zabawę na długo - najlepiej rzecz jasna ze współgraczami, którzy również pamiętają tamte czasy.
Kieszonkowiec TEORIE SPISKOWE zaskoczył mnie najbardziej ze wszystkich. Pytania czasem ma się wrażenie, że wzięte z kosmosu, ale jednocześnie bardzo intrygujące, dające do myślenia i do brnięcia w temat. Ten Kieszonkowiec uzależnia chyba najbardziej. Mimo że moim faworytem do wspólnego grania został PRL, to od Teorii Spiskowych nie mogłam się oderwać dopóki nie przerobiłam wszystkich pytań i odpowiedzi.Bardzo mi się Kieszonkowce spodobały i jestem pewna, że nie jeden raz będziemy spędzać przy nich wieczory zwłaszcza podczas wakacyjnych wojaży. Ich niewielki wymiar - idealny do kieszonki sprawia, że doskonali z nich towarzysze podróży.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: