LEGO NINJAGO Film, ale w formie książki. Nikogo dziś nie dziwi, że do wielu bajek powstają odpowiedniki w formie książkowej, a wręcz to rad...

Opowieść filmowa: LEGO NINJAGO

By | 23:08 Napisz komentarz
LEGO NINJAGO Film, ale w formie książki. Nikogo dziś nie dziwi, że do wielu bajek powstają odpowiedniki w formie książkowej, a wręcz to raduje. Zachęca dzieci do czytania o przygodach filmowych ulubieńców. My bardzo chętnie sięgamy po książki, które znamy z ekranu telewizora. I dziś na tapecie LEGO NINJAGO.


Videorecenzja:


W książce tej nie znajdziemy zdjęć czy ilustracji, ale od czego jest wyobraźnia? Tin coraz częściej sięga po lektury, w których jest sam tekst i wspólnie zatapiamy się w świecie książki. Widać, że sprawia jej to bardzo dużo radości.


LEGO NINJAGO: Opowieść filmowa - to historia Lloyda, jego towarzyszy ninja i ojca, który próbuje przejąć władzę nad Ninjago City. Jego ojciec to Lord Garmadon, największy zbir w lego-świecie. W trakcie starcia z Garmadonem, Lloyd przypadkowo sprowadza klęskę na miasto i ma teraz misję - uratować mieszkańców. Musi się udać w daleką podróż, w której towarzyszyć mu będą przyjaciele, a która nie do końca przebiegnie tak, jak miała. Okaże się bowiem, że to czego początkowo szukali, nie jest tak na prawdę tym, czego potrzebują. Że prawdziwa broń jest bliżej, niż im się zdaje...


To wciągająca historia, którą czyta się ekspresowo. Podzielona została na rozdziały, dzięki czemu łatwo się w tekście odnaleźć - choć my zawsze używamy zakładek, więc nie mamy z tym problemów. Polecamy dla legofanów zarówno książkę, jak i najnowszy film (pisałam o nim tu - klik).

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: