Z okazji okrągłych urodzin Baranka Shauna, powstała nowa płyta dvd. Najlepsze odcinki wybrane przez fanów, a do tego kilka ciekawych materia...

Baranek Shaun ma 10 lat

By | 22:08 Napisz komentarz
Z okazji okrągłych urodzin Baranka Shauna, powstała nowa płyta dvd. Najlepsze odcinki wybrane przez fanów, a do tego kilka ciekawych materiałów dodatkowych!


Kiedy jesteś baranem i chcesz rozegrać mecz piłki nożnej, znajdujesz główkę kapusty i grasz. Sytuacja komplikuje się w momencie, gdy trzy świnki mają na tę kapustę ochotę... A kiedy masz wśrod przyjaciół barana, któremu przydałoby się schudnąć, wysuwasz do niego pomocne kopytko i robisz wszystko, by mu pomóc. I nawet się to udaje! Wielki baran nie waży już tyle co kilkadziesiąt cegieł - schudł i widać to gołym okiem. Jednak tu również sytuacja komplikuje się w momencie, gdy baran zostaje wystrzelony wprost do samochodu z babeczkami. I niestety zaprzepaścił cały misterny plan odchudzania.

Płyta Baranek Shaun: Rocznicowa edycja specjalna to 10 odcinków, które wybrali fani baranka, a wśród nich streszczone powyżej Piłka i Trener Shaun. Poza bajką z tymi przesympatycznymi i zabawnymi barankami, znajdziemy na płycie m.in teledysk Shauna z okazji urodzin, naukę tańca jak Baranek, zobaczymy jak rysuje go sam "Golly", a także zobaczymy jak zrobić Baranka z balonika. Wśród dodatków są też najlepsze momenty każdego sezonu Baranka Shauna w pięciu minifilmach. Materiały dodatkowe sprawią niemałą frajdę fanom Baranka Shauna!


----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: