Franek Perełka i trzy historie, pełne zabawnych sytuacji i niespotykanych zwrotów akcji! Oczywiście pojawia się w nich także nasza Hania Hum...

Franek Perełka: Do trzech razy sztuka!

By | 23:27 Napisz komentarz
Franek Perełka i trzy historie, pełne zabawnych sytuacji i niespotykanych zwrotów akcji! Oczywiście pojawia się w nich także nasza Hania Humorek.


Videorecenzja:


Książka Franek Perełka: Do trzech razy sztuka pełna jest bajecznych ilustracji, które tak dobrze już znamy z wcześniejszych części serii Hania Humorek i przyjaciele. Tekst napisany dużą i wyraźną czcionką, dzięki czemu początkujący czytelnicy nie mają najmniejszego problemu z samodzielnym czytaniem. Wspominałam już, że pod tym kątem Tin ostatnio bardzo intensywnie testuje książki?


Ale cóż znajdziemy w poszczególnych rozdziałach? Najpierw wybierzemy się z Frankiem i Hanią na konkurs jojo i zobaczymy, czy Frankowi uda się wykonać sztuczkę i wygrać główną nagrodę.


W ostatnim rozdziale weźmiemy udział w klasowym, rodzinnym pieczeniu gofrów i konkursie na gofry NAJ. Franek koniecznie będzie chciał zdobyć jakąś nagrodę, ale czy mu się to uda wśród tak dobrej konkurencji i pomimo wypadku, który się wydarzy..?


A w rozdziale środkowym o konkursie dla zwierząt przeczytamy o... Albo nie, nie zdradzę. Niech chociaż jeden pozostanie zupełną tajemnicą.


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: