Bitwa na śnieżki Playmobil . Obawiam się, że z każdą kolejną recenzją zabawek z tej serii będę pisała że są fantastyczne i jeszcze fajniejsz...

Bitwa na śnieżki w Playmobil

By | 23:39 Napisz komentarz
Bitwa na śnieżki Playmobil. Obawiam się, że z każdą kolejną recenzją zabawek z tej serii będę pisała że są fantastyczne i jeszcze fajniejsze niż dotychczasowe. Ale tak jest! Stety czy niestety, Playmobil to rewelacyjne zabawki i każde kolejne które dołączają do naszych zestawów, są coraz fajniejsze :)


Videorecenzja:


Bitwa na śnieżki to niezbyt duży zestaw, w niezbyt dużej cenie (tutaj aktualne ceny - klik) Mamy tu górkę-bazę, śniegowe kule, trójkę dzieciaków ubranych odpowiednio do pory roku, sanki, narty z kijkami i snowboard. W zestawie były jeszcze mini elementy, które przyczepia im się przy dłoniach, ale nie potrafiłam zrozumieć ich głębszego zastosowania, więc schowałam.


Oczywiście największą atrakcją dla dziewczyn, zwłaszcza dla Oli, są sanki. Ciągle stawia je na górce i popycha, co sprawia że playmobilowe dziecko zjeżdża. Kule śnieżne można chwycić w ręce, oczywiście wszystkie inne elementy też można trzymać czy też na nogi zakładać. Wykonanie i jakość, jak każdych innych znanych nam klocków Playmobil - czyli bardzo dobre. Jestem pod ogromnym wrażeniem całej tej serii i jestem pewna, że jeszcze niejeden zestaw kupimy. Dziewczyny uwielbiają Playmobil.


Seria, z jakiej pochodzi ten zestaw, to Family Fun. Zimowych sportów to nie koniec, widziałam również jeszcze inne komplety i pewnie przed kolejną zimą się w coś jeszcze zaopatrzymy. Póki co idziemy w tematy szpitalno-policyjno-wróżkowe, które też się na blogu pojawią jeśli już je mieć będziemy. Kto nas subskrybuje na YT i obserwuje na FB, ten nie przegapi :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: