Hania Humorek  kolejny już raz zabiera nas do swojego świata, tym razem w książce Kłopoty ze zwierzakami.  Już tytuł nam sugeruje, że będzie...

Hania Humorek i kłopoty ze zwierzakami

By | 23:20 Napisz komentarz
Hania Humorek kolejny już raz zabiera nas do swojego świata, tym razem w książce Kłopoty ze zwierzakami. Już tytuł nam sugeruje, że będziemy świadkami zwierzęcych perypetii.


Videorecenzja:


Hania hoduje Szczęki. Niestety Szczęki pewnego razu po prostu padły. Nie chciały robić już tych wszystkich rzeczy, które robiły jako roślina owadożerna. I nic nie dało nawet czytanie im... Hania długo zastanawiała się, co by tu zrobić aby je rozruszać. Ożywić. W końcu, trochę za sprawą kotka, udało się znaleźć rozwiązanie!


Hania wybrała się do nowo otwartego sklepu i tam znalazła rozwiązanie. Okazało się, że Szczęki po prostu chciały się zakochać.Historie są trzy. W drugiej poznamy wróżkę Myszkę, choć tak właściwie to doskonale ją już znamy, ale w tej roli to dla nas nowość. Okazuje się bowiem, że Myszka czyta w zwierzakowych myślach i doskonale potrafi stwierdzić, czego dany zwierzak potrzebuje. Jednak czy na pewno...?


Hania Humorek: Kłopoty ze zwierzakami to pełna humoru książka z masą kolorowych ilustracji, które świetnie ją uzupełniają. Napisana została dużą i wyraźną czcionką, dzięki czemu początkujący czytelnik nie ma problemu z samodzielną lekturą. Tin teraz ostro testuje wszystkie książki pod tym kątem, więc to informacja z pierwszej ręki :)
----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: