Pół roku to taki wiek, kiedy zabawa staje się czymś powszechnym. Pół roku to także przygotowania do przemieszczania się. Do pełzania albo cz...

Prezent dla półrocznego dziecka

By | 23:47 Napisz komentarz
Pół roku to taki wiek, kiedy zabawa staje się czymś powszechnym. Pół roku to także przygotowania do przemieszczania się. Do pełzania albo czworakowania. Półroczniak za chwilę wyrośnie z grzechotek, ale jest jeszcze za mały na zabawki dla rocznych dzieci (których jest cała masa na rynku) Co więc podarować półrocznemu dziecku, aby miało z prezentu radość już, teraz - a nie za kilka miesięcy?ZABAWKI EDUKACYJNE

Dla półrocznego dziecka można już kupić gadające, uczące zabawki. Muszą się one składać z dużych elementów i być łatwe w użyciu - czyli np mieć bezproblemowo wciskane przyciski. Oli na pół roku dostała Szczeniaczka Uczniaczka, a raczej jego siostrę - i do dzisiaj świetnie się z nią bawi. Dzięki kilku trybom zabawy i nauki, piesek będzie bawił zarówno niemowlę, jak i kilkulatka.
Jego recenzja tu - KLIK. A tutaj aktualne ceny Siostry Szczeniaczka - KLIK.
Ciekawie wygląda także w podobnym stylu Myszka Minnie (klik). A z edukacyjnych zabawek Fisher Price fajna jest też np umywalka (klik) czy pociąg (klik).
Oli uwielbiała się także bawić edukacyjną kostką (recenzja - klik, cena - klik), ale chyba najbardziej uwielbiała Sóweczkę Kuleczkę (recenzja - klik, cena - klik).

ZABAWKI DO RACZKOWANIA

Czyli wszystko, co się porusza, ucieka, turla. My miałyśmy pluszowego żółwia (recenzja - klik, cena - klik), a także bębenek który można turlać (recenzja - klik). Później do naszego zabawkowego pudła trafił także uciekający kucyk (recenzja - klik, cena - klik). Ciężko stwierdzić, co było ulubioną zabawką. Każda miała swoje plusy i każdą Oli się bawiła.

SKOCZKI

Skoczki są teoretycznie od momentu, kiedy dziecko zacznie siedzieć samodzielnie. Czyli w okolicach pół roku. Oczywiście nie można takiego maluszka wsadzić w skoczka na pół dnia. Niemniej jednak z perspektywy mamy dwóch korzystających z tej zabawki dziewczynek - polecam skoczki. Fajnie rozładowują energię ;)
Moje dziewczyny miały tygryska. Jego recenzja tu - KLIK, a ceny aktualne tutaj - klik.

KSIĄŻECZKI KARTONOWE

Książka to doskonały prezent dla dziecka w każdym wieku. Dla takich maluszków również! Jest tyle dostosowanych do ich wieku książek, że nie sposób nawet ich wszystkich wspólnie przeczytać. U nas pojawiły się recenzje, np przepięknej serii Klasyki Polskiej (klik), czy też książki którą moje dziewczyny co wieczór kładą spać (klik), a ostatnio z kartonowych do naszej biblioteczki trafiła piękna, folklorystyczna seria dla maluchów (klik).
Obrazków Dla Maluchów mamy całą serię. Uwielbiamy je! Są niedrogie i idealne na początek przygody z czytaniem (klik). A Akademia Mądrego Dziecka z Egmontu nawet dziś zachwyca moją dwulatkę (klik).Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: