Książka, którą dziś Tobie pokażę jestjedną z najfajniejszych, jakie w ostatnim czasie miałyśmy w swych rękach. Must have dla fanów My Little...

Zanurz się w kucykowym świecie - recenzja Atlasu Świata My Little Pony

By | 23:57 Napisz komentarz
Książka, którą dziś Tobie pokażę jestjedną z najfajniejszych, jakie w ostatnim czasie miałyśmy w swych rękach. Must have dla fanów My Little Pony!


Atlas świata: My Little Pony - to wszystko, co musisz wiedzieć o świecie kucyków. To prawdziwa mapa ich świata! Z każdym najdrobniejszym szczegółem, pełna ciekawostek i informacji. Istna encyklopedia!


Książka jest ogromna. Na początku widzimy mapę całego świata kucyków. Z opisem co gdzie się znajduje - aby na kolejnych stronach zanurzyć się już w poszczególnych częściach, odwiedzić każdą krainę po kolei...Chatka Fluttershy, trzy butiki Rarity, Zamek Cadance, całe podniebne miasto z fabryką pogody na czele... To tylko maleńki, maciupeńki wycinek tego, co jest w Atlasie.
Książka jest przepiękna. Ma cudowne ilustracje, w stu procentach kucykowe, które odzwierciedlają każdy najdrobniejszy szczegół z telewizyjnej bajki. Nie sposób się nią nie oczarować.
Więcej kucykowego świata w filmie:


----------

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: