Figurki z bajki Sekretne Życie Zwierzaków Domowych mamy już prawie rok. Zamawiałam je w październiku 2016 na Aliexpress ( klik ). Wtedy kos...

Figurki z Sekretnego życia zwierzaków domowych - z Aliexpress

By | 20:00 Napisz komentarz
Figurki z bajki Sekretne Życie Zwierzaków Domowych mamy już prawie rok. Zamawiałam je w październiku 2016 na Aliexpress (klik). Wtedy kosztowały podobnie. Jest ich 14 w zestawie i wyglądają identycznie jak bohaterowie bajki.


14 figurek za tą cenę, to na prawdę niewiele. To były nasze pierwsze figurki z Ali i trochę się obawiałam, czy nie będą to jednorazówki. Tzn, czy nie będą z takiego plastiku, który to rzuci się o ziemię i on pęknie.. Niektóre figurki z dziecięcych gazetek, są bowiem z czegoś takiego właśnie. Rączki się łamią, czy inne wystające elementy. A tutaj jednak tych elementów sporo - uszy, ogony..


Czy jest się czego obawiać? Absolutnie nie. Figurki z Sekretnego Życia Zwierzaków Domowych są super! Jeżeli miałaś w rękach figurki My Little Pony z gazety Egmont - to czegoś takiego właśnie możesz się spodziewać po tych zwierzakach z Aliexpress. Są dokładnie z tego samego tworzywa wykonane. Bardziej to jakiś rodzaj twardej gumy niż plastik. Takie mam wrażenie.


Wizualnie - perfekcyjnie odwzorowują bohaterów bajki. Jakościowo - jak za tą cenę, rewelacja! Nic, tylko kupować :)


Tutaj można kupić figurki - KLIK.

A my co nieco jeszcze o nich w videorecenzji opowiadamy:
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: