Najnowszy kucykowy film już od jakiegoś czasu można oglądać w kinach. My jeszcze się na niego nie wybrałyśmy, ale z pewnością w końcu to zro...

My Little Pony The Movie na kartach książki

By | 14:19 Napisz komentarz
Najnowszy kucykowy film już od jakiegoś czasu można oglądać w kinach. My jeszcze się na niego nie wybrałyśmy, ale z pewnością w końcu to zrobimy. A tymczasem czytamy filmową historię w tej oto książce. My Little Pony The Movie: kocham ten film wydawnictwa Egmont. Dlaczego warto kolekcjonować książki z tej serii..?


Kocham ten film to nie jest zwykła seria. To książki w stu procentach bajkowo-filmowe. To znaczy, że czytamy historię, którą oglądamy także na kinowym, a później telewizyjnym ekranie. Książka odzwierciedla ją w maksymalnym stopniu. Kupując lekturę z serii Kocham ten film, mamy gwarancję filmowych ilustracji i treści. To cudowne książki!


W My Little Pony The Movie kucyki przygotowują się do Festiwalu Przyjaźni. Odpowiedzialna za całość jest Twilight Sparkle. Księżniczka Przyjaźni przejęta swoją rolą, planuje nawet idealne ułożenie księżyca i słońca na niebie! Festiwal ten, to idealna okazja aby zobaczyć wszystkie cztery księżniczki razem. Dlatego każdy kucyk czeka na niego niecierpliwie.


Nagle jednak nad miastem pojawiają się burzowe chmury. Nadlatuje ogromny statek z Tempest na pokładzie. W kucykowym społeczeństwie zaczęło się dziać nieciekawie...


Tempest jednym ruchem sprawia, że księżniczki zamieniają się w kamień. Chce posiąść ich magię. Magię wszystkich czterech księżniczek. Na szczęście Rainbow w ostatniej chwili ratuje swoją Twilight. Przyjaciółki muszą udać się w podróż aby odnaleźć sposób na uratowanie pozostałych kucyków.


Jak to się wszystko skończy? Przyjaźń dotychczas zawsze zwyciężała, czy tym razem będzie podobnie? Biorąc pod uwagę to, co chciała zrobić Twilight Sparkle i jak bardzo zawiodła swoje przyjaciółki, zapowiada się niestety że nie będzie tym razem kolorowo. No i Tempest, która już dawno straciła wiarę w przyjaźń. Czy Festiwal Przyjaźni już nigdy więcej się nie odbędzie, czy jednak kucyki udowodnią wszystkim kolejny raz, co jest najważniejsze?


Tego wszystkiego dowiecie się, czytając książkę. A wszystko w towarzystwie przecudownych, bajecznie kolorowych ilustracji. I kucyków w całkiem nowej roli - w Podwodnym Królestwie!Więcej o książce w videorecenzji:


----------

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: