Kucyki już od kilku dni wesoło brykają na kinowych ekranach w nowym filmie, a u nas coraz więcej książek z nimi związanych. Ale to co dziś u...

My Little Pony The Movie - czy znajdziesz..?

By | 23:11 Napisz komentarz
Kucyki już od kilku dni wesoło brykają na kinowych ekranach w nowym filmie, a u nas coraz więcej książek z nimi związanych. Ale to co dziś u nas zobaczysz - Szukaj i Znajdź, to nie jest zwykła książka...


Duży format, twarda oprawa i figurka. Już na pierwszy rzut oka książka ta wyróżnia się wśród innych. Tempest z brokatową grzywą i ogonem przyciąga wzrok.


Kim jest Tempest? Z pewnością to pytanie zada sobie teraz każdy, kto jeszcze nie miał nic wspólnego z My Little Pony: The Movie. My filmu jeszcze nie widziałyśmy, ale prawdopodobnie wszystkich nowych bohaterów poznałyśmy. Tempest jest jedną z głównych bohaterek nowego filmu. To kucyk bez rogu. Straciła go, gdy była jeszcze małą klaczką.


Teraz Tempest jest zła. Nie wie już, co to przyjaźń bo dawno temu wszyscy się od niej odwrócili. Chce się... zemścić?
Cztery księżniczki - Celestia, Luna, Cadance i Twilight Sparkle. Szykują się wraz z innymi kucykami na fantastyczną zabawę, kiedy to nad Ponyville pojawiają się burzowe chmury. To Tempest.


Po co przybyła? Czy uda jej się zrealizować swój plan? Co nieco wraz z Tin zdradziłyśmy jeszcze w filmie, więc koniecznie go obejrzyj!


My Little Pony: Szukaj i Znajdź to nie tylko bajka do czytania. Możemy ćwiczyć spostrzegawczość, wykonując zadania które na każdej stronie znajdziemy. Nie są one bardzo trudne - Tin z każdym daje radę.
Zapraszamy na film:


----------

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: