Kucyki opanowały nasz dom pod każdą postacią. Jeśli zaglądasz do nas od dłuższego czasu to doskonale o tym wiesz. Tin jest prawdziwą kucykom...

Przygodowe łamigłówki z kucykami

By | 23:42 Napisz komentarz
Kucyki opanowały nasz dom pod każdą postacią. Jeśli zaglądasz do nas od dłuższego czasu to doskonale o tym wiesz. Tin jest prawdziwą kucykomaniaczką. Ma zabawki, puzzle, ubranka. Ale najwięcej zdecydowanie ma książek. Zarówno do czytania, jaki do rozwiązywania. Jedną z nich są Przygodowe Łamigłówki.


My Little Pony: Przygodowe Łamigłówki to kolejna fantastyczna książka wydawnictwa Egmont, która się w naszej domowej biblioteczce znalazła. A właściwie w Tinki biurku - bo tutaj znów mamy masę zadań do wykonania.


W książce mamy sporo naklejek, które potrzebne nam będą do wykonania niektórych zadań. Ale nie wszystkie - naklejkomaniaki, które lubią je zbierać w zeszytach czy w inny sposób, mogą co niego do swojej kolekcji zabrać bez uszczerbku na książce. Jest bowiem kilka takich, które można dowolnie wykorzystać.


Przygodowe Łamigłówki są - podobnie do poprzednich książek które pokazywałam - bardzo kolorowe. Tin z przyjemnością rozwiązuje kolejne zadania.Więcej o książce w filmie:


----------

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: