Wczoraj z modelu z książeczki zbudowałyśmy z Tin Cukrowy Kącik energetycznej Pinkie. Dziś przedstawimy Tobie przefajną książkę z tej samej s...

Bajeczka z modelem - budujemy Bibliotekę Złotego Dębu!

By | 22:31 Napisz komentarz
Wczoraj z modelu z książeczki zbudowałyśmy z Tin Cukrowy Kącik energetycznej Pinkie. Dziś przedstawimy Tobie przefajną książkę z tej samej serii. Jej bohaterką jest Twilight Sparkle..


Bajeczka z modelem: Pora na czas to historia o tym, jak Twilight cofa się w czasie aby przestrzec kucyki przed tym, co ma się wydarzyć. To tak w dużym skrócie. Pozwól, że nie będę książeczki streszczać, gdyż nie jest to długa bajka - a nie chciałabym zdradzić całej treści.


Tin kocha wszystko, co się tematu kucyków tyczy. Najchętniej kolekcjonujemy książki - a gdy dołączone są do nich dodatki z ulubionymi bohaterkami, to jest 200% szczęścia. W Bajeczce z modelem znajdziemy figurkę Twilight Sparkle oraz jej Bibliotekę do złożenia.Książeczka jest kolorowa, stuprocentowo kucykowa. Takie lektury uwielbiamy, kiedy czytając mamy wrażenie że oglądamy bajkę w telewizji. Bohaterki i ich świat są bowiem identyczne.Co nieco o książce również w filmie. Tam także składanie Biblioteki i kilka słów o wrażeniach z tego. A na film tym razem zaprasza Tin:


----------

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: