Czy w bajkotece małej ponymaniaczki mogłoby zabraknąć płyt Equestria Girls? Oczywiście, że nie! Tin zna wszystkie pełnometrażowe bajki niema...

Equestria Girls: Opowieści z Canterlot High

By | 20:12 Napisz komentarz
Czy w bajkotece małej ponymaniaczki mogłoby zabraknąć płyt Equestria Girls? Oczywiście, że nie! Tin zna wszystkie pełnometrażowe bajki niemalże na pamięć. A jej radość z kolejnych egzemplarzy dvd jest tak samo wielka, jak z zabawek czy z książek.Equestria Girls: Opowieści z Canterlot High to trzy odcinki, trzy bajki, trzy pełne magicznych przygód historie, w które wyruszamy wraz z szóstką przyjaciółek. W Magii Tańca sprawdzimy, czy Rarity uda się namówić pozostałe dziewczyny do wzięcia udziału w muzycznym konkursie, w którym główną nagrodą m.in będzie sfinansowanie remontu obozu Everfree. W Magii Filmu nasze kucyki w ludzkiej postaci wezmą udział w realizacji nowego filmu Dzielnej Do - idolki Rainbow Dash. W pewnym momencie znika bardzo rzadka rzecz! Bez niej nie można kontynuować kręcenia filmu. Dziewczyny stwierdziły, że muszą pomóc w odnalezieniu rekwizytu. A Magia Lustra to trzymająca w napięciu opowieść o próbie zemsty Juniper Montage, która znajdując lusterko zaklęte magią, chętnie pozbyłaby się przechodzącej akurat do Equestrii Sunset Shimmer. Czy jej się to uda?

Płyta Equestria Girls: Opowieści z Canterlot High to 66 minut przefantastycznej zabawy w towarzystwie kucykowych dziewczyn. Możemy oglądać i oglądać. Tin to się chyba nigdy nie znudzi... :)

----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: