Schleichomania trwa u nas na całego! Kolekcja zestawów wkrótce się powiększy (pokażę wam wkrótce), a póki co zapraszam na recenzję Szkółki j...

Schleich Szkółka Jeździecka

By | 09:00 Napisz komentarz
Schleichomania trwa u nas na całego! Kolekcja zestawów wkrótce się powiększy (pokażę wam wkrótce), a póki co zapraszam na recenzję Szkółki jeździeckiej, która jest u nas najdłużej. 

Schleich

Recenzja zestawu Schleich Szkółka Jeździecka

Zestaw składa się z ogrodzenia, zadaszenia, trzech koni, trzech figurek, przeszkody i wielu akcesoriów. Figurki niestety nie mają ruchomych kończyn, cały czas są w jednej pozycji - i o ile można to jeszcze jakoś przełknąć w przypadku tych chodzących okrakiem, tak pani akrobatka wygląda dość komicznie gdy nie znajduje się na koniu, a uczestniczy w zabawie :)

TUTAJ sprawdzisz gdzie najtaniej zestaw kupić.

Schleich

Konie Schleich są genialne! Uwielbiamy te figurki. A jak z jakością budowli (że tak je nazwę?) Przy okazji recenzji przyczepy kempingowej co nieco na ten temat opowiadałam, ale szkółka jeździecka jest odrobinę inna - bardziej się telepie na boki. Czy to minus? O tym mówię w filmie.

Zobacz film w którym opowiadam m.in o słabych elementach zestawów Schleich:Jeżeli obejrzałaś/eś film, wszystko już na temat szkółki jeździeckiej wiesz :) I wiesz, jakie elementy są najsłabsze w rodzinie Schleich. Na koniec dodam więc jeszcze kilka zdjęć i zachęcę mam nadzieję do obserwowania mnie na Instagramie, a także subskrybowania na YouTube, bo już wkrótce pojawią się recenzje kolejnych zestawów!

Schleich

Schleich

Schleich

---
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: