Bubble Game, bąbelkowa gra czy elektroniczny Pop It - pod jaką nazwą znasz tę grę? Jakiś czas temu w Internecie było o niej głośno i choć o...

Bubble game - Elektroniczny Pop it

By | 08:00 Napisz komentarz
Bubble Game, bąbelkowa gra czy elektroniczny Pop It - pod jaką nazwą znasz tę grę? Jakiś czas temu w Internecie było o niej głośno i choć ostatnio nie pojawiają mi się już TikToki z nią w roli głównej, to wiem że wciąż cieszy się dużą popularnością. Postanowiłam więc kupić ją i sprawdzić, o co tyle hałasu.

Bubble game

Recenzja zabawki Elektroniczny POP IT

Zasada działania gry jest banalna - wciskamy bąbelki. W zależności od wyboru trybu rozgrywki, albo te podświetlone, albo zapamiętujemy sekwencję i wciskamy je w odpowiedniej kolejności. Jest to gra na czas, a im dłużej udaje nam się bezproblemowo wdusić bąble, tym krótszy czas na reakcję nam daje, podnosząc przy tym stopień trudności (poprzez dokładanie bąbelków). Zabawka z Biedronki ma cztery tryby - standard, punktacji, pamięciowy i wieloosobowy. Plus dodatkowo jest tryb matematyczny (dodawanie i odejmowanie do 10 więc idealnie dla młodszych dzieci)

Ja naszego POP IT'a kupiłam w Biedronce, ale są one dostępne też przez Internet - TUTAJ sprawdzisz ile aktualnie kosztują i gdzie je kupić.

Bubble game

Zrozumiałam fenomen tej gry - ona po prostu tak potwornie wciąga, że nie da się jej odłożyć! Wciskanie bąbelków ma działanie uzależniające ;) Wielkim plusem jest regulacja głośności - możemy wyłączyć dźwięk całkowicie. Widzę ogromny potencjał w tej zabawce, gdyż ma wyłącznik (czyli nie uruchomi się samoistnie), jest lekka i niewielka, więc można ją włożyć do torebki czy plecaka i zawsze przy sobie mieć - czy to w poczekalni u lekarza, czy podczas jazdy samochodem/pociągiem. Elektroniczny POP IT zajmie dziecko na długo (i rodzica też!)

Zobacz jak działa POP IT:---
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: