Vero, kiedy był jeszcze Zuchem, wcale nie marzył o tym by zostać ratownikiem. Chciał zostać z mamą, z rodzeństwem i być po prostu szczęśliwy...

TOPR. O psie, który został ratownikiem

By | 10:00 Napisz komentarz
Vero, kiedy był jeszcze Zuchem, wcale nie marzył o tym by zostać ratownikiem. Chciał zostać z mamą, z rodzeństwem i być po prostu szczęśliwym. Ale kiedy skończył trzy miesiące, w jego życiu wydarzyła się rewolucja..

TOPR

Recenzja książki TOPR. O psie, który został ratownikiem

Vero przyszedł na świat w renomowanej hodowli owczarków niemieckich i wcale nie podobało mu się, że zostanie rozdzielony z mamą. Kiedy pewnego dnia do domu pani Ani przyszli ludzie, zgasili światło i schowali się, Vero chciał dać im nauczkę. Ludziom to się bardzo spodobało. Szczeniak wcale nie chciał zostać ratownikiem TOPRu i gdy trafił do nowego domu, gdzie mieszkała już Dolina (która stała się jego przyjaciółką), maluch zapragnął po prostu szczęśliwego, rodzinnego życia. Przerażały go wyzwania, przed którymi stawiał go pan. Vero jeszcze wtedy nie wiedział, jak wspaniałe rzeczy będzie w przyszłości robił.

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny książki i gdzie najtaniej ją kupić.

TOPR

Książka ma piękne ilustracje, jest bardzo ciekawa i całkiem szczerze - nie mogłam się od niej oderwać. Mamy też drugą publikację autorki (TU o niej pisałam) która też jest bardzo pouczająca, ale to historia Vera stała się naszą ulubioną z TOPRowych opowieści dla dzieci, bez dwóch zdań.

TOPR

TOPR

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Prószyński.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: