Smerfy w Pilulicie to kolejny tom serii, którą możesz znać ze swojego dzieciństwa - bowiem komiksy te zostają po latach wznawiane przez wyd...

Smerfy w Pilulicie

By | 09:00 Napisz komentarz
Smerfy w Pilulicie to kolejny tom serii, którą możesz znać ze swojego dzieciństwa - bowiem komiksy te zostają po latach wznawiane przez wydawnictwo Egmont, by mogły cieszyć kolejne pokolenia.

Smerfy w Pilulicie

Recenzja komiksu Smerfy w Pilulicie

Podczas kolejnej próby ucieczki przed Gargamelem wśród Smerfów zrodziło się rozważanie na temat tego, co by były gdyby nie byli tacy malutcy. Gdyby dla kogoś okazali się gigantami. To kluczowe wydarzenie, bowiem na nim opiera się wszystko to, co za chwilę nastąpi. A będzie się działo...

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny komiksu i gdzie go kupić.

Smerfy w Pilulicie

Kiedy po kolejnym przedstawieniu swej twórczości smerf Poeta zostaje lekko zhejtowany przez wynudzone rymowanymi eposami smerfy, podejmuje rękawice rzuconą mu przez jednego z pobratymców - postanawia napisać pełną przygód książkę. I to właśnie ją, razem z Ważniakiem, w tym komiksie poznamy. Oto okaże się, że porwane falą z otwartej tamy smerfy, trafią do całkiem niewielkich ludzików, dla których są przerażającymi olbrzymami. Czy uwięzionego Poetę ktoś uratuje..?

Smerfy w Pilulicie

To kolejny już tom serii Smerfy, którą to serię kolekcjonujemy z prawdziwą przyjemnością. Ilustracje są identyczne jak w publikacjach o Smerfach sprzed lat. Jeżeli te niebieskie stworzonka budzą i w Tobie pozytywne wspomnienia z dzieciństwa, zainteresuj się komiksami o nich - są wspaniałe.

Smerfy w Pilulicie

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: