Aveline Jones i Wiedźmi Krąg to drugi tom serii z dreszczykiem. W pierwszej części dziewczynka odkryła pewną księgę pełną upiornych histori...

Aveline Jones i Wiedźmi Krąg

By | 10:30 Napisz komentarz
Aveline Jones i Wiedźmi Krąg to drugi tom serii z dreszczykiem. W pierwszej części dziewczynka odkryła pewną księgę pełną upiornych historii, a tym razem udaje się wraz z mamą na urlop w miejsce, od którego bije tajemniczość..

Recenzja książki Aveline Jones i Wiedźmi Krąg

Aveline początkowo nie jest zbyt zadowolona z miejsca, w którym przyjdzie jej spędzić ostatnie dni sierpnia - zdecydowanie wolałaby wygrzewać się gdzieś na hiszpańskiej plaży. Ale mama bardzo zajęta pracą, znalazła czas tylko na krótki wyjazd niedaleko domu. Wynajęła chatkę na wsi. To jednak nie była taka zwykła wieś - znajdował się w niej pewien kamienny krąg, wokół którego narosło mnóstwo mrocznych opowieści.

TU sprawdzisz gdzie książkę kupić najtaniej.


Aveline oczywiście zrobi wszystko, by odkryć tajemnice Wiedźmiego Kręgu. Już podczas pierwszego pobytu tam zauważy pewną dziewczynę, którą dostrzeże także w kolejnych dniach m.in jadącą na koniu. Dziewczynki poznają się i Aveline szybko zauważy, że Hazel różni się od innych. Jaką tajemnicę kryje..? I co znajduje się w butelce, którą nastolatka znalazła niedaleko domu..?


Mroczny, upiorny klimat czuć tutaj od pierwszych stron. Książkę tę, tak jak pierwszy tom serii, przeczytałam z ogromną przyjemnością, a czas z nią spędzony był zdecydowanie ciekawy i absolutnie nie zmarnowany. Jest to genialna seria dla młodych czytelników, którzy lubią dreszczyk emocji. Nie mogę się doczekać trzeciego tomu (ma być jesienią :))


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Świetlik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: