Seria Poznajmy Dinozaury ukazująca się pod szyldem Akademia Mądrego Dziecka , właśnie wzbogaciła się o dwa kolejne tomy. Korzystając z okaz...

Poznajmy dinozaury: Stegozaur i Triceratops

By | 15:00 Napisz komentarz
Seria Poznajmy Dinozaury ukazująca się pod szyldem Akademia Mądrego Dziecka, właśnie wzbogaciła się o dwa kolejne tomy. Korzystając z okazji, że dziś jest Dzień Dinozaura - spieszę wam je pokazać!

Recenzja książek Akademia Mądrego Dziecka: Poznajmy dinozaury

O dwóch pierwszych wydanych w serii książkach pisałam jakiś czas temu tutaj - KLIK. Dziś opowiem wam o równie uroczych i angażujących w czytanie maluszki, kolejnych publikacjach.
Stegozaurowi burczy w brzuchu. Człapie na krótkich nóżkach za innymi dinozaurami. Te olbrzymie dinozaury wielkości autobusu, mózgi miały maleńkie jak włoskie orzechy! A ich ogon to potężna broń. Na ogonie miały potężne kolce...

TU sprawdzisz gdzie kupić Triceratopsa, a TUTAJ Stegozaura.


Książki z tej serii mają piękne wnętrze, bardzo kolorowe ilustracje i na każdej stronie ruchomy element.


Triceratops właśnie się obudził i narobił sporo hałasu. Tupie nogami wzbijając mnóstwo kurzu! Zjada śniadanie, by móc bawić się ze swoim bratem. Ale książeczka ta to nie tylko krótka historyjka i ruchome elementy na każdej stronie - to też ciekawe informacje dotyczące tego gatunku dinozaura. I tak, dowiemy się z niej że Triceratops ważył tyle co śmieciarka, albo że miał czterysta zębów.


Bardzo grube, kartonowe strony gwarantują książkom niezniszczalność. Nie wyginą one jak dinozaury :)


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: