Moja czytanka to pięknie wydana, broszurowa seria książek w fantastycznych cenach. Idealnie się sprawdzą jako upominek bez okazji, zamiast ...

Dwie nowości w serii Moja czytanka

By | 17:30 Napisz komentarz
Moja czytanka to pięknie wydana, broszurowa seria książek w fantastycznych cenach. Idealnie się sprawdzą jako upominek bez okazji, zamiast czekolady - bo koszt książeczki jest porównywalny z zakupem słodkości właśnie.

Recenzja książki Smerfy: Sensacyjny temat

Smerf Reporter pragnie napisać trzymający w napięciu artykuł. Wpada na pomysł udania się do zamku Gargamela gdzie podsłuchał rozmowę z jego mamą, z której co nieco o czarowniku się dowiedział. Szybko przygotował o tym artykuł. Ku rozpaczy Reportera, Papa Smerf nałożył na niego zakaz zbliżania się do Gargamela, którego oczywiście smerf nie respektował - wkrótce znów udał się do czarnoksiężnika i... został przez niego złapany.

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny książeczki.


Reporter nieświadomie sprowadzi niebezpieczeństwo na swoich przyjaciół, o czym przekona się zbyt późno, gdy smerfy zostaną porwane. Czy uda mu się naprawić błąd..?
Historia którą tutaj przeczytamy, wydarzyła się w jednym z odcinków Smerfów które obejrzeć można na platformie streamingowej. Oliwia ostatnimi czasy często ogląda Smerfy i wszystkie obejrzane części pamięta, więc od razu po lekturze książki, włączyła mi ją na szklanym ekranie :)


Recenzja książki My Little Pony: Uroczystość

Kucyków Pony na szklanym ekranie nie oglądamy ostatnio, więc nie wiem czy ta historia też się znalazła w którymś z odcinków, ale przypuszczam że tak - dajcie znać jeśli to wiecie.
A przeczytamy tu o corocznym Wiosennym Święcie Znaczka - hucznie obchodzonym święcie na cześć kucyków, które w minionym roku otrzymały swój znaczek. Głównie biorą w nim udział małe kucyki, ale w tym roku również Misty dostała znaczek - trochę później niż reszta bohaterek, co trochę ją stresuje.

TUTAJ sprawdzisz aktualne ceny książki Uroczystość.


Misty jest przerażona koniecznością wejścia na scenę i nie ma zupełnie ochoty na wielką fetę z okazji Święta Znaczka. Chciałaby powiedzieć o tym przyjaciołom, ale boi się. Widząc ich entuzjazm, słuchając opowiadanych przez nich historii, jest przekonana że będzie musiała wbrew sobie i swojej ogromnej nieśmiałości, podołać temu wydarzeniu. Bo czy ktokolwiek ją zrozumie..? Okazuje się, że niepotrzebnie się bała, bowiem przyjaciele staną na wysokości zadania. A co zrobią? Nie zdradzę, przeczytajcie koniecznie.


Książki z serii Moja czytanka są pięknie wydane. Duże, kolorowe ilustracje uprzyjemniają lekturę. Pragnę jeszcze zwrócić uwagę na rozmiar tekstu - publikacje te świetnie się sprawdzą również do samodzielnego czytania przez początkujących czytelników.

Zobacz film z nowościami Harper Kids:---
Wpis w ramach współpracy z Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: