LEGO Friends szkolenie koni to zestaw przeznaczony dla grupy wiekowej 4+ z którym każdy miłośnik tych pięknych zwierząt będzie się świetnie...

LEGO Friends 41746 - Szkolenie koni

By | 11:00 Napisz komentarz
LEGO Friends szkolenie koni to zestaw przeznaczony dla grupy wiekowej 4+ z którym każdy miłośnik tych pięknych zwierząt będzie się świetnie bawił.

Recenzja LEGO Friends 41746 -  Szkolenie koni

Największa atrakcja w tym zestawie to niewątpliwie koło fortuny - wylosujemy dzięki niemu czy konie mają być obecnie czesane, karmione czy może mają pójść spać. Do dyspozycji mamy prysznic, stoisko do pielęgnacji z ogromną ilością szczotek, kokardek, we wnętrzu budynku dwa konie dołączone do zestawu mogą przenocować - znalazła się tu też przestrzeń na siodło (jak je zainstalować na koniu, zobaczysz w filmie który jest na końcu wpisu)

Ten jak i wiele innych zestawów LEGO kupisz w internetowym sklepie TaniaKsiazka.pl.


Na dachu budynku znajduje się miejsce z którego możemy podziwiać zawody w skokach. Jest tu puchar i lornetka, a także ławka na której można usiąść. Po zawodach trzeba konie nakarmić - to co potrzebne do tej czynności znajduje się na taczce. I koniecznie po koniach trzeba posprzątać! Kupa też jest dołączona do zestawu :)


Szkolenie koni to wspaniała zabawa i radość z pierwszych prób budowania, bowiem zestaw LEGO oznaczony 4+ ma całkiem niewiele elementów, a jego składanie jest całkiem szybkie i proste. Ale są tu też niewielkie elementy jak kwiatki, z którymi maluchy mogą mieć trudność, jednak przecież nic nie stoi na przeszkodzie by razem, rodzinnie składać klocki LEGO.Zobacz film na YouTube:---
Wpis w ramach współpracy z TaniaKsiazka.pl


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: