Koń by się uśmiał! To całkiem nowa seria komiksowa pod banderą Komiksy są super! wydawnictwa Egmont. Pisałam niejednokrotnie o komiksach z...

Koń by się uśmiał! - O komiksie...

By | 11:30 Napisz komentarz
Koń by się uśmiał! To całkiem nowa seria komiksowa pod banderą Komiksy są super! wydawnictwa Egmont. Pisałam niejednokrotnie o komiksach z tej serii, a wpisy te znajdziecie TUTAJ.

Recenzja komiksu:
Jest to opowieść o koniach z pewnego klubu jeździeckiego. Na początku poznajemy wszystkich bohaterów, którzy się tutaj pojawiają, by już od pierwszej strony komiksu wpaść w splot niewyobrażalnych wydarzeń! Konie bywają uparte, czasem nie chcą współpracować, chcą się dobrze bawić, a Łasuch chce po prostu w spokoju zjeść. I choć kochają swych ludzkich przyjaciół, to nie zawsze są dla nich wyrozumiali :)


Komiks jest pełen humoru! Zabawnych sytuacji i oczywiście koni. Już wiemy, że to będzie jedna z naszych ulubionych serii, gdyż moje córki kochają konie! Dynamiczne, zabawne ilustracje sprawiają, że lektura to czysta przyjemność.


Polecam waszej uwadze całą serię Komiksy są super! gdyż to na prawdę fantastyczna seria. I tyle publikacji pod jej szyldem się pojawiło, że każdy znajdzie coś dla siebie.----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Egmont.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: