Smerfy i śnieżyca to bardzo zimowy komiks! We wnętrzu znajdziemy jedno opowiadanie (zdarza się, że w komiksach o Smerfach jest ich więcej) ...

Smerfy i śnieżyca - Komiks w zimowym klimacie

By | 09:00 Napisz komentarz
Smerfy i śnieżyca to bardzo zimowy komiks! We wnętrzu znajdziemy jedno opowiadanie (zdarza się, że w komiksach o Smerfach jest ich więcej) które jak każdy inny komiks ze Smerfami w roli głównej, spodoba się wszystkim miłośnikom tych niebieskich stworzeń!

Recenzja komiksu:

Przygodę ze Smerfami tym razem rozpoczynamy we wrześniu - to właśnie wtedy w wiosce zaczynają się przygotowania do zimy. Smerfy robią zapasy, zapełniają spiżarnię by przetrwać do wiosny. Gdy dni zaczynają się robić coraz krótsze i coraz chłodniej jest na zewnątrz, ich życie przenosi się do domków. Czasem lekko się nudzą, wyczekując niecierpliwie tego, co w zimie najfajniejsze - śniegu!


Kiedy śnieg spadł, radości w wiosce nie było końca. Trójka Smerfów w tym Ważniak, wybrała się na górkę na sanki I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie śnieżyca. Zaczęło tak sypać, że nic nie było widać. Mieszkańcy wioski pochowali się w domkach, ale ta nasza saneczkowa trójka nie wróciła na czas. Zgubili się... Próbując znaleźć schronienie by przeczekać śnieżycę, trafili do domu Kacpra. Ten człowiek z brodą wcale nie był dla nich miły, ale gdy Smerfy pomogły mu wyzdrowieć, a on opowiedział im swoją historię - jakoś tak się nawet zakolegowali. Kacper postanowił więc pomóc Smerfom.

To wciąż tylko niewielka część tej bardzo zimowej opowieści, która oczarowała mnie swym zimowym, śnieżnym klimatem. I nawet gdy zrobiło się tak niebezpiecznie że wioska musiała zostać ewakuowana, wiemy że wszystko się dobrze skończy. Zimowa przygoda Smerfów nie mogła przecież skończyć się inaczej.. :)----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: