Sierpień przyniósł ze sobą nowości Akademii Mądrego Dziecka, z podserii Niesamowity Spacer. Pisałam o dwóch innych książkach z tej pięknej s...

Niesamowity spacer: Las i Ocean. Akademia Mądrego Dziecka

By | 09:00 Napisz komentarz
Sierpień przyniósł ze sobą nowości Akademii Mądrego Dziecka, z podserii Niesamowity Spacer. Pisałam o dwóch innych książkach z tej pięknej serii TUTAJ.

Recenzja książek:


Niesamowity spacer: Ocean to podróż przez najgłębsze wody świata i ich mieszkańców. Zatańczymy z meduzami podwodny taniec, poskaczemy z delfinami na falach, pościgamy się z żółwiami. W książce jest mnóstwo błyszczących elementów, które nadają jej wyjątkowości. A ruchome elementy angażują maluchy do wspólnego czytania i sprawiają, że lektura zainteresuje każde dziecko.


Od strony graficznej seria Niesamowity Spacer jest zachwycająca! Ilustracje przyciągają wzrok, są urocze, subtelne i nadają serii charakteru. Ocean pełen jest błękitu i wielobarwnych raf koralowych, a zwierzęta ze srebrnymi elementami są pięknym uzupełnieniem całości.W książce Niesamowity spacer: Las będziemy obserwować schyłek jesieni. Wiewiórki szykujące zapasy, rodzinę dzików której przygotowania do zimy przerwały jelenie, a wszystko w przepięknych jesiennych ilustracjach. Ruchome elementy angażują małe dzieci jak w każdej innej książce z tej serii, co jest fantastyczne!


Mnóstwo delikatnych, srebrnych elementów nadaje niesamowitego klimatu tej książce. Dzięki niej dzieci nie tylko będą się dobrze bawić podczas przesuwania, wysuwania elementów, ale też poznają zwierzęta żyjące w lesie.


Mamy obok domu taki las, który składa się w dużej części z drzew liściastych i jesienią zawsze jest tak pięknie żółty jak ilustracje w tej książce. Widząc te piękne kolory, nabrałam ogromnej chęci na jesienne zdjęcia. I na pewno zabiorę Las do lasu, gdy tylko nabierze jesiennych barw, a efekty tego spaceru zobaczycie na moim książkowym koncie IG w październiku.----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Harper Kids.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: