Dziki Poradnik Przetrwania to książka z na prawdę mega porcją wiedzy o zwierzętach! Jak przetrwać w świecie zwierząt, gdy jesteś na przykła...

Dziki Poradnik Przetrwania

By | 11:00 Napisz komentarz
Dziki Poradnik Przetrwania to książka z na prawdę mega porcją wiedzy o zwierzętach! Jak przetrwać w świecie zwierząt, gdy jesteś na przykład tak mały, że można cię zjeść? Tego dowiemy się z tej właśnie lektury...

Recenzja książki:


>> SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ <<


Książka jest podzielona na rozdziały - lekcje, które to posegregowane zostały na strategie przetrwania. Można na przykład udawać kupę by zniechęcić zwierzę do pożarcia siebie, a które zwierzęta stosują tę technikę? Przeczytajcie, a się dowiecie :)


Wiecie, że te małe pająki z chudymi nóżkami które lubią sobie mieszkać w kątach naszych domów, potrafią wszamać dużo większe od siebie i grubsze kątniki, które to też lubują się w domowych klimatach? Ja tego nie wiedziałam! A wiedzieliście, że te kątniki właśnie mają sposób przetrwania za pomocą maskowania? Tylko że nie za bardzo dostosowany jest on do dzisiejszego miejsca ich bytowania :)


Ta książka to złoto. Obowiązkowa pozycja w domowej biblioteczce! Jest genialna, fantastyczna, pięknie wydana i z potężną dawką wiedzy.


---
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Wilga.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: