My Little Pony: Witaj w Equestrii oraz Masza i Niedźwiedź: Z wizytą w lesie to dwie nowości z serii Książka z magnesami, które pozwalają s...

Książka z magnesami: My Little Pony i Masza i Niedźwiedź

By | 19:30 Napisz komentarz
My Little Pony: Witaj w Equestrii oraz Masza i Niedźwiedź: Z wizytą w lesie to dwie nowości z serii Książka z magnesami, które pozwalają się przepięknie rozwijać dziecięcej wyobraźni.

Recenzja książek:


Książki mają specjalny schowek na magnesy, który dzięki wypustkom w pokrywie, nie otwiera się samoistnie. W każdej jest 10 magnesów z postaciami z bajki (na końcu książki są ich nazwy jakby ktoś na przykład nie znał kucyków, może sobie tam sprawdzić :))


Książki mają grubsze strony, które do połowy wypełnione są magnesami - niestety górna część książek nie przyciąga, co nie ma żadnego wpływu na zabawę jeśli książka leży na stoliku. Ale gdyby ktoś miał plan sobie ją postawić w pionie, to magnesy się odczepią. Tak samo ostatnia, okładkowa strona nie przyciąga postaci, ale nie przeszkadza to w zabawie na płasko.


Świat kucyków doskonale nam znany z telewizyjnej bajki, staje przed nami otworem: możemy tworzyć scenki, wymyślać im scenariusze, nowe przygody kucyków lub odtwarzać te które znamy z bajki.


Wszystkie strony pokazałam w filmie, więc zajrzyjcie tam koniecznie by sprawdzić co dokładnie kryje się zarówno w kucykowej książce, jak i w Maszy.


Niezwykła kraina Maszy również stoi otworem przed naszą wyobraźnią i czeka, aż stworzymy nowe ilustracje, za każdym razem inne. Wymyślajcie opowieści, twórzcie nowe przygody bohaterów, bawcie się magnesami i książkami jak tylko chcecie!


Bardzo lubimy książki tego typu i już od kilku lat mamy w naszej biblioteczce podobne publikacje - wciąż są w idealnym stanie. To świetne książki pozytywnie wpływające na dziecięcą wyobraźnię.
----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Harper Kids


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: