Fibi i Jednorożec w trzecim tomie! Wydawnictwo Egmont przygotowało na wakacje dużo nowości, a wśród nich jest dobrze nam już znana Fibi i j...

Fibi i Jednorożec - Trzeci tom komiksu

By | 10:00 Napisz komentarz
Fibi i Jednorożec w trzecim tomie! Wydawnictwo Egmont przygotowało na wakacje dużo nowości, a wśród nich jest dobrze nam już znana Fibi i jej magiczna Marigold. Komiks pełen zabawnych sytuacji, przygód i oczywiście humoru.


 Recenzja filmowa:


Komiks rozpoczyna się mniej więcej od wygnania Fibi. A przynajmniej tak się dziewczynce wydaje - że rodzice chcą ją wygnać, bo je za dużo płatków! Na szczęście rodzice przygotowali dla swej córeczki coś zdecydowanie bardziej fajnego niż wygnanie jej z domu :)
W dalszej części Fibi i Marigold m.in spotkają się z siostrą tej drugiej. Będą chciały zrobić wszystko, aby w klasie dziewczynki wszyscy poznali piękno jednorożców, no i stawią czoła zagadce - gdzie zniknęła Dakota? Choć nie przepadają za nią, to będą chciały ją uratować z rąk goblinów.


Komiks, jak cała seria o Fibi, jest pięknie wydany. Duża czcionka ułatwia czytanie młodszym czytelnikom. Nie brakuje tutaj humoru, tak charakterystycznego dla serii. A ja wam polecam całą serię Komiksy są super! bo jest to fantastyczna seria dla młodych czytelników, a ukazuje się w niej już tak wiele różnych komiksów, że każdy znajdzie coś, co mu odpowiada. Na blogu oczywiście znajdziecie recenzje niejednego komiksu z tej serii i podejrzycie ich wnętrza :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: