Szpiegomania: Podwójny Przekręt to jedna z serii Opowieści Komiksowych wydawnictwa Harper Collins, które gwarantują mnóstwo zabawy! To znan...

Opowieść komiksowa: Szpiegomania - Podwójny Przekręt

By | 10:00 Napisz komentarz
Szpiegomania: Podwójny Przekręt to jedna z serii Opowieści Komiksowych wydawnictwa Harper Collins, które gwarantują mnóstwo zabawy! To znani nam bohaterowie (Minnie, Daisy i inni) i humor, którego nie powstydziłby się żaden komiksowy autor :)


Recenzja filmowa:


Ale to nie jest typowy komiks. To opowieść, którą czyta się niezwykle szybko i nie sposób przerwać! Niesamowicie zabawna, pełna zwrotów akcji i momentów, które można powiedzieć, zapierają dech. To opowieść o Minnie i Daisy, które rozpoczynają studia na Uniwersytecie. Rozpoczyna się od podróży, w trakcie której skradziona zostaje paczuszka Daisy, którą Minnie do niej wiozła. Kaczka zdecydowanie coś ukrywa przed przyjaciółką!


Przyjaciółki poznają nowe osoby, które staną się częścią tej historii. Będzie szpiegowsko, detektywistycznie, będą agenci! To zdecydowanie historia z dreszczykiem emocji. Trzyma w napięciu aż do końca :) Idealna dla młodych czytelników!


Ale tu trzeba zaznaczyć, że i ja przeczytałam ją z ogromną przyjemnością. To bohaterowie mojego dzieciństwa. Nie mogłam się doczekać, aż poznam ich przygody...


Podwójny Przekręt to pięknie wydana opowieść, podzielona na rozdziały, z dużą ilością ilustracji typowo komiksowych (można z nich bez problemu odczytać emocje bohaterów!). Dziewczyny wciągnęły się w historię i bardzo im się podobała przygoda z Minnie i Daisy.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: