Elementarz dobrych manier pana Szopa to nowość od wydawnictwa Wilga której nauczymy się wszystkich dobrych zachowań! Zapraszam na recenzję....

Elementarz dobrych manier pana Szopa - książka dla każdego!

By | 10:00 Napisz komentarz
Elementarz dobrych manier pana Szopa to nowość od wydawnictwa Wilga której nauczymy się wszystkich dobrych zachowań! Zapraszam na recenzję...


 Recenzja filmowa:


Na niemalże stu stronach ukryły się dobre maniery, które każdy powinien znać. I oczywiście stosować się do nich. Jednak niech was nie przeraża objętość książki - królują w niej bowiem przepiękne, kolorowe ilustracje. Tekstu nie jest aż tak dużo, spokojnie z młodszymi dziećmi dacie radę przeczytać całą i poznać wszystkie dobre maniery.


Krótka rymowanka, która pojawia się na każdej ze stron, opisuje po kolei wszystkie miłe zachowania. Takie, których oczekujemy od innych. Mówienie proszę, dziękuję, przepraszam. Nie mlaskanie. Nie podsłuchiwanie. Nie branie nie swoich rzeczy. To tylko maleńki przedsmak tego, co kryje się w książce.


A wszystko to opisane w tak fajny sposób, bardzo wpadający w ucho, że nie trudno zapamiętać! Dzieciaki szybko się uczą, mimowolnie kodują się te dobre maniery w małych główkach i mam nadzieję, będą wykorzystywane :) Pan Szop zadbał o cudowny przekaz! Co uzupełnione o bajecznie kolorowe ilustracje, tworzy piękną i wartościową książkę. Warto ją razem czytać.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: