Dzienniki Nikki wydawnictwa Akapit Press to seria książek o nastolatce, która boryka się z problemami jak większość dziewczyn w jej wieku. ...

Dzienniki Nikki - Pierwszy tom serii

By | 10:00 Napisz komentarz
Dzienniki Nikki wydawnictwa Akapit Press to seria książek o nastolatce, która boryka się z problemami jak większość dziewczyn w jej wieku. W tomie Nie tylko o szkole Nikki zmienia szkołę i... zaczyna pisać pamiętnik.


Recenzja filmowa:

 
Nikki wraz z rodzicami i młodszą siostrą, właśnie się przeprowadziła. Zmuszona tym została zmienić szkołę, co przyprawia jej nie lada problemów. Problemów banalnych dla nas, dorosłych - ale jakże ważnych z punktu widzenia kilkunastolatki.


Książka jest prawdziwym pamiętnikiem! Wygląda jak zeszyt, Nikki przy każdym wpisie zamieściła datę, a ilustracje wkomponowane w pamiętnikowy styl doskonale uzupełniają treść. I są niesamowicie zabawne - tak jak styl pisania Nikki. Uśmiechnęłam się nieraz przy lekturze.


Nikki to nastolatka jak każda inna i jestem pewna, że dziewczynki w jej wieku będą potrafiły się przynajmniej po części utożsamić z główną bohaterką. Z jej perypetiami, problemami. I przeżyją z Nikki świetną, czytelniczą przygodę! A my już przebieramy nóżkami na kolejne tomy - a jest ich całkiem sporo. Z pewnością w niejeden się zaopatrzymy i powolutku będziemy czytać dalsze przygody Nikki. W końcu za chwil kilka będę mieć w domu nastolatkę... :)Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: