Niewielkie książeczki z serii Moje Bajeczki wydawnictwa Harper Collins, niosą ze sobą ogrom radości i przyjemności z czytania. To książki, ...

Robot Trains i Top Wing w Moich Bajeczkach

By | 10:00 Napisz komentarz
Niewielkie książeczki z serii Moje Bajeczki wydawnictwa Harper Collins, niosą ze sobą ogrom radości i przyjemności z czytania. To książki, które idealnie odwzorowują ich telewizyjne odpowiedniki. Fantastyczny prezent dla dzieci, które nieszczególnie garną się do czytania - bo ulubieni telewizyjni bohaterowie bardzo zachęcają do wspólnej lektury! :)


 Recenzja filmowa:


Robot Trains to przygody pociągów-robotów, zamieszkujących pewne miasteczko. Historie robotów często zakończone są puentą, można z nich wyciągnąć wnioski do wykorzystania na co dzień! Na przykład, że zawsze trzeba być szczerym. To chyba ulubiona nasza bajka z tej książki - o szczerości wobec siebie.


Choć oczywiście każda jest ciekawa i każdą warto przeczytać. Bajecznie kolorowe ilustracje doskonale uzupełniają treść. Spędzenie czasu z książeczką to czysta przyjemność. Znajdziemy tutaj również m.in historię, która pokazuje nam jak nie powinno się postępować - Kay zostawił Brzdąca bez opieki...Top Wing, czyli Ptasia Akademia to pięć historii o przygodach kadetów. Na początku książki poznajemy ich wszystkich i możemy co nieco na ich temat przeczytać. Ilustracje tutaj również są bajecznie kolorowe (cała seria Moje Bajeczki jest przepiękna!) i świetnie uzupełniają ciekawe opowieści :)


Moje Bajeczki to seria idealna dla młodszych i trochę starszych dzieciaków - jest tak bogata w bajkowych bohaterów, że każdy znajdzie coś dla siebie! Niewielki format książek sprawia, że wszędzie się zmieszczą - są więc idealnymi towarzyszami podróży. My uwielbiamy wszystkie książki, które z tej serii mamy! :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: