Wydawnictwo Harper Collins w tym miesiącu przygotowało świetne kartonowe nowości dla najmłodszych czytelników! Wśród nich tacy bohaterowie j...

Trzy kartonowe nowości dla najmłodszych od Harper Collins

By | 10:00 Napisz komentarz
Wydawnictwo Harper Collins w tym miesiącu przygotowało świetne kartonowe nowości dla najmłodszych czytelników! Wśród nich tacy bohaterowie jak Bing, Tomek i Przyjaciele i Kot-o-ciaki. Zajrzymy do ich wnętrz..? Oczywiście! :)


 Recenzja filmowa:


Bing: Czynności to książka dla maluszków z doskonale znanej nam serii Nauka i Zabawa, która charakteryzuje się pięknymi, bajecznie kolorowymi wnętrzami i pojedynczymi sformułowaniami na stronach. Razem z Bingiem wkroczymy tym razem w świat czynności - podstawowych, jak czytanie, zabawa, pływanie, ale też jest na przykład psucie. Coś, co robi prawdopodobnie większość maluszków :) Razem z króliczkiem doskonale się bawimy, a przy tym uczymy.
Tomek i Przyjaciele: 100 pierwszych słów to książka równie bajkowa, dzięki której poznajemy słowa z przeróżnych kategorii. Są na przykład słowa dotyczące bajki o Tomku, ale są też jedzeniowe, zabawowe, plażowe, są również zwierzęta i budynki. Świat słów przemierzamy w towarzystwie ulubionych bohaterów z bajki. Tutaj również bawimy się i uczymy!

Kot-o-ciaki: Czytanka dla malucha to również doskonale nam już znana seria książek dla najmłodszych - przepięknie wydana, z ilustracjami jak z bajki. Historyjki w tej serii nie są zbyt długie, ale urocze. Razem z kotkami wybierzemy się w podmorskie głębiny...

Która z nowości najbardziej przypadła wam do gustu? Nam ciężko byłoby wybrać jedną :) Każda jest inna, piękna i potrzebna w świecie najmłodszych czytelników!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: