Mapy i Labirynty: Zakręcona Księga Zabaw to całkiem nowa seria wydawnictwa Harper Collins, która zachwyci i dzieci i dorosłych! Dlaczego? Z...

Mapy i Labirynty - Zakręcone księgi zabaw

By | 10:00 Napisz komentarz
Mapy i Labirynty: Zakręcona Księga Zabaw to całkiem nowa seria wydawnictwa Harper Collins, która zachwyci i dzieci i dorosłych! Dlaczego? Zapraszam na recenzję...


 Recenzja filmowa:


Któż z nas nie zna bajek Disneya? Myślę, że większość mojego pokolenia wychowała się na nich. I dlatego książka Disney zachwyci i dorosłych i dzieci! :) Ale zacznijmy od wersji Pixar. Książki, która skrywa w sobie mapy kilku pixarowych bajek, szczegóły to znalezienia i labirynty do przejścia. A wszystko to w klimatach znanych nam z wielkiego ekranu!


Toy Story, Gdzie jest Nemo, Gdzie jest Dory, Ratatuj, Coco... To tylko bardzo niewielki skrawek tej cudownej książki! Bajecznie kolorowej, którą ogląda się z tak samo wielką przyjemnością, jak rozwiązuje. Książka ma grube, kartonowe książki i choć sugerować tym może, że jest dla najmłodszych czytelników, to jednak nie. Moim zdaniem starsze przedszkolaki najprzyjemniej spędzą z nią czas, a nawet starsze dzieciaki - które znają te bajki. Bo szczegóły, które musimy odnaleźć wcale nie są oczywiste. A i labirynty do najprostszych nie należą :)
Mapy i Labirynty Disney to mój faworyt z tych dwóch, ale tylko dlatego że do bajek Disneya mam większy sentyment. Bo przecież produkcje Pixara też uwielbiam! Tutaj również, jak w powyższej, są nieoczywiste rzeczy do odnalezienia i labirynty wcale nie takie łatwe. I przepiękne ilustracje. To wszystko razem wzięte sprawia, że od książek ciężko oderwać wzrok. Są absolutnie fantastyczne!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: