Minecraft: Opowieści ze świata podstawowego wydawnictwa Egmont to komiksowy zbiór opowiadań, których akcja dzieje się w tytułowym właśnie ś...

Nowy komiks - Minecraft: Opowieści ze świata podstawowego

By | 10:00 Napisz komentarz
Minecraft: Opowieści ze świata podstawowego wydawnictwa Egmont to komiksowy zbiór opowiadań, których akcja dzieje się w tytułowym właśnie świecie podstawowym gry. Każde opowiadanie jest inne, nie są one ze sobą powiązane, każde też stworzone zostało przez innego ilustratora. To nadaje komiksowi wyjątkowości.

Recenzja filmowa:


Widać, że przy komiksie pracowało kilku autorów. Nie jest to absolutnie nic złego, a wręcz przeciwnie - nadaje to fajnego klimatu.


W pierwszym opowiadaniu poznajemy Natalie, której niszczycielskie działania w grze Minecraft przełożą się na realne życie... W kolejnym opowiadaniu zetkniemy się z Julianem, który nie znosi swoich urodzin. W dalszych poznamy m.in Creepera. Będzie też historia o śwince. Każda opowieść inna, każda wyjątkowa i wartościowa. Możemy z nich wyciągnąć ciekawe wnioski.


Niesamowicie się cieszę, że powstają kolejne, nowe publikacje dotyczące tej jakże popularnej gry. Tak wiele dzieci w dzisiejszych czasach nie czyta... A książka czy też komiks z bohaterami znanymi z gry, zachęcają do czytania. Warto podsuwać je zwłaszcza dzieciakom - chłopakom, którzy nie garną się do książek!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: