Książki na wakacje! Co planujecie czytać? My oczywiście mnóstwo nieprzeczytanych jeszcze mamy, ale będziemy także wracać do tych, które dobr...

Książki na wakacje dla dzieciaków w każdym wieku!

By | 19:00 Napisz komentarz
Książki na wakacje! Co planujecie czytać? My oczywiście mnóstwo nieprzeczytanych jeszcze mamy, ale będziemy także wracać do tych, które dobrze znamy! Dziś pokażę wam cztery książki z czterech różnych serii, od przedszkolaka do nastolatka (albo nawet i dla dorosłego - z tej ostatniej niejeden rodzic się ucieszy!). A dodatkowo, Egmont (jako dystrybutor książek Harper Collins Kids) przygotował ekstra rabat na wakacje: aż 35% taniej na wszystkie książki! Koniecznie czytaj do końca, tam jest kod rabatowy :)

O książkach w filmie:


Rozpoczynamy od najmniejszego. Czyli książka z serii Czytam Sobie, poziom 3. Wakacje w Waszyngtonie. To radość z lektury i wiedza, która sama wchodzi do głowy. Kocham książki, które czegoś przy okazji uczą, a po lekturze tej dużo w pamięci zostaje. Historia porusza i zmusza do przemyśleń. Warto ją przeczytać.

Serię o Basi znacie na pewno doskonale. Ta urocza kilkulatka skradła serca setkom dzieci! Basia i Biwak to bardzo wakacyjna historia o tym, jak rodzice postanowili zabrać dzieci pierwszy raz pod namiot. Nie na camping, tylko do kolegi, nad jezioro. Oczywiście po drodze napotkają różne kłopoty, jak to u Basi rodzinki :) Zapomną namiotu, noc spędzą w samochodzie... Ale cóż by to były za wakacje, gdyby nie wydarzyło się coś, co sprawi że będą niezapomniane!


Seria Bajki 5 Minut Przed Snem również nadal jest jedną z ulubionych serii dziewczyn, jak Basia. Tym razem wraz z Tomkiem i Przyjaciółmi wybierzemy się na wyspę Sodor i poznajemy przygody jej mieszkańców. Tomek, jak na Tomka przystało nieraz wpadnie w kłopoty. Ale z każdych wyjdzie, rzecz jasna. Z pomocą przyjaciół! Są tutaj historie, które po części pamiętamy z telewizji, ale sporo było dla nas nowych. Książka jest pięknie wydana. Ta seria jest zdecydowanie warta polecenia!


I na koniec książka dla starszych czytelników, także dla dorosłych (na pewno każdy fan Uniwersum Marvela ucieszyłby się z takiego prezentu!) Ultimate Marvel czyli encyklopedia Superbohaterów, Arcyłotrów, technologii i pojazdów. Ileż tu jest informacji i ciekawostek! Książka jest ogromna i przepięknie wydana. Prawdziwa perełka! Zachęcam do obejrzenia filmu, tam widać jej troszkę więcej. Gratka dla fanów Marvela.I jak już wspominałam, Egmont przygotował ekstra rabat na wszystkie dostępne na swojej stronie książki! Na hasło WAKACJE2020 wartość koszyka obniża się aż o 35%. Kod ważny jest do 5 lipca 2020. Tutaj (klik) przejdziesz do sklepu. Koniec roku szkolnego to idealna okazja do zakupu nowych książek na wakacje, więc takiej okazji nie można przegapić! :)Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: