Minecraft Squishme - to zabawka, która dostarczy dzieciakom sporo radości! Któż bowiem nie lubi niespodzianek? A tutaj nie wiemy, co dostan...

Minecraft Squishme - Odstresowanie z przemiłym towarzyszem

By | 19:00 Napisz komentarz
Minecraft Squishme - to zabawka, która dostarczy dzieciakom sporo radości! Któż bowiem nie lubi niespodzianek? A tutaj nie wiemy, co dostaniemy. Opakowanie nie zdradza nic a nic, a w środku kryje się ogromna figurka z gry, która w strasznie miły sposób pomoże nam się odstresować.

W filmie rozpakowujemy zabawkę:


W edycji drugiej Squishme jest sześć figurek, a jakich? Najlepiej posłuchaj w powyższym filmie, bowiem ja ich wszystkich nie znałam, ale Martynka dopowiedziała :)


Te figurki pachną! Nie wiem czym, ale przesłodko pachnie ten nasz stworek podczas zgniatania go. Zresztą zapach można było poczuć już po rozpakowaniu saszetki. A co znalazłyśmy w środku..?


Takiego przesympatycznego zwierza! Żółw zieloniutki, pachnący i mięciutki. Ach, jakże ja kocham gniotki. Zgniatanie to podobno bardzo odstresowujące zajęcie, czego osobiście nie przetestowałam bo nie bywam zestresowana, ale mimo wszystko kocham zgniotki. A ten szczególnie przypadł do gustu Martynce, no bo Minecraft, wiadomo :) Ale będę jej podkradać. Bo żaden nasz gniotek tak nie pachnie!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: