Muminki: Szukaj i Znajdź wydawnictwa Harper Collins to duże, kartonowe książki które wręcz wciągają do wspólnej lektury. Wchodzimy z nimi w...

Muminki się cieszą... - A my szukamy i znajdujemy! :)

By | 10:00 Napisz komentarz
Muminki: Szukaj i Znajdź wydawnictwa Harper Collins to duże, kartonowe książki które wręcz wciągają do wspólnej lektury. Wchodzimy z nimi w interakcję poprzez szukanie, liczenie, przechodzenie paluszkiem labiryntów. A wszystko to w towarzystwie przesympatycznych Muminków i ich przyjaciół.

Recenzja filmowa:


Muminki w Lesie wybierają się na wycieczkę po zakątkach lasu. Zbierają leśne skarby, urządzają sobie piknik, plotą wianki... A my na każdej ze stron wykonujemy zadania. I oczywiście wspólnie czytamy historię.
Muminki i morze to prawdziwie wakacyjna, morska wyprawa do latarni, w trakcie której odbędzie się nurkowanie do wraku! Ileż przygód rodzina Muminka przeżywa podczas tego rejsu. Z pewnością bawią się na wyprawie tak fantastycznie, jak my przy czytaniu książki!


Książki są pięknie wydane, mają cudowne ilustracje, bohaterowie wyglądają identycznie jak za moich dziecięcych czasów przedstawieni zostali w telewizji! Kocham Muminki i kocham wszystkie książki z nimi w roli głównej, ich czytanie sprawia mi niesamowitą radość i cieszę się, że moje dziewczyny również polubiły te urocze stworzenia. Również w tej formie - Oliwia skrupulatnie wyszukuje szczegóły, przechodzi labirynty i liczy, jak na czterolatkę przystało, bardzo dokładnie. I choćby dziesiąty raz zaczynała od nowa czytanie (wraz ze mną lub Martynką, która lubi jej czytać), za każdym razem z takim samym skupieniem wykonuje zadania. Wciągnął ją muminkowy świat, bez wyjątku...
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: