Roblox  to gra, wydawało mi się że całkiem nowa, świeża. Wcześniej o niej nie słyszałam, teraz za sprawą książek, które ukazały się nakładem...

Roblox rocznik 2019 - Nasze początki z grą

By | 23:43 Napisz komentarz
Roblox to gra, wydawało mi się że całkiem nowa, świeża. Wcześniej o niej nie słyszałam, teraz za sprawą książek, które ukazały się nakładem wydawnictwa Egmont, zainteresowałam się tematem. Lubię gry komputerowe, co tu kryć. Mam swoje ulubione, a i Tin staje się coraz wytrawniejszym graczem - postanowiłam więc zajrzeć do wnętrza książki Roblox rocznik 2019 i sprawdzić, z czym to się je.


 O książce w filmie:


Książka to miała być taka ciekawostka dla mnie, a okazało się, że ja teraz chcę tę grę. Po lekturze Rocznika 2019 - chcę w to koniecznie zagrać! Dowiedziałam się przy okazji, że Roblox to platforma na której jest masa różnych gier. Na prawdę masa. I tylko grudniowy brak czasowy ogranicza mnie przed zajrzeniem na stronę gry, ale od stycznia na pewno to zrobię! Albo po świętach.


Ta książka to przewodnik po grze. Od jej historii, początków, poprzez najważniejszych bohaterów, aż po najróżniejsze gry, miejsca... Bardzo dużo różności tutaj jest i każdy fan Roblox z pewnością chętnie zgłębi swoją wiedzę na temat gry, za sprawą tej książki. Jest również rozdział o tym, jak zacząć.


Dużo kolorów we wnętrzu, dużo treści, dużo informacji i ciekawostek. Podsumowując, Roblox rocznik 2019 to ciekawa książka, po której nabrałam dużej ochoty na grę :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: