Koncept Kids Zwierzaki wydawnictwa Rebel to logiczna gra dla dzieci od 4 roku życia, genialna w swej prostocie, a jednocześnie bardzo eduka...

Koncept Kids zwierzaki - genialna gra logiczna dla najmłodszych

By | 23:41 Napisz komentarz
Koncept Kids Zwierzaki wydawnictwa Rebel to logiczna gra dla dzieci od 4 roku życia, genialna w swej prostocie, a jednocześnie bardzo edukacyjna.


 Recenzja gry:


Na grę składa się plansza, na której widnieję przeróżne grupy cech (o co dokładnie chodzi, zobacz w filmie powyżej), podstawka pod karty, karty podzielone na dwa stopnie trudności - niebieska ramka łatwiejsze, czerwona ramka trudniejsze, a także plastikowe pomarańczowe okienka, które służą do zaznaczania cech na planszy.


W Koncept Kids Zwierzaki trzeba zaznaczyć na planszy jak najwięcej cech zwierzaka tak, aby umożliwić jego odgadnięcie przeciwnikowi. Na przykładzie zebry i kury - zobaczysz rozgrywkę w filmie :)


To genialna logiczna gra, która może się wydawać początkowo odrobinę skomplikowana, bo nie każde zwierzę będzie dla dziecka oczywiste, zwłaszcza dla młodszego - ale można grać drużynowo. A im dziecko dłużej gra, tym łatwiej przychodzą mu kolejne rundy. Gra porusza wyobraźnię, uczy skupienia uwagi, kojarzenia faktów o danym zwierzęciu (jak np gdzie ono występuje?), angażuje szare komórki do pracy i jest po prostu świetną zabawą. Dwa stopnie trudności sprawiają, że i młodsze i starsze dzieciaki spędzą przy niej świetnie czas.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: