Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Idą Święta to przezabawna, skłaniająca poniekąd do refleksji historia o tym, jak przetrwać przygotowania d...

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn - na święta!

By | 23:12 Napisz komentarz
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Idą Święta to przezabawna, skłaniająca poniekąd do refleksji historia o tym, jak przetrwać przygotowania do Świąt na zupełnym luzie. O książce w filmie:


Emi i jej koleżanki ogłaszają tajną misję swojego tajnego klubu: chcą przetrwać Święta z daniami, prezentami i ozdobami wykonanymi własnoręcznie! A to wcale nie jest takie łatwe zadanie. Aczkolwiek dziewczyny z klubu doskonale stawią mu czoła. I przy okazji, towarzysząc im w przygotowaniach do Świąt, dowiemy się kilku technologicznych ciekawostek. Czy wiesz, że pierwsze komputery zajmowały kilka pokoi?


Ale to jeszcze nie wszystko, czego dowiemy się ze świątecznego tomu o przygodach Emi i jej klubu. Dowiemy się co nieco o zdrowym odżywianiu, a także o czymś, o czym tak bardzo marzy się w domu pełnym dzieci i ich zabawek - o minimalizmie :) Dzieci poznają czym on jest i dlaczego zapobiega bałaganowi.


Mamy więc przyjemne z pożytecznym - ciekawą lekturę do czytania przed Świętami, z dużą dawką wiedzy. A na końcu książki znajdziemy przepisy, nie tylko z kategorii żywienia. Zajrzyjcie tam koniecznie :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: