Bezdatownik przyjaciółek wydawnictwa Egmont (dostępna też wersja z kotkami dla kociarzy, widzieliście?) to świetny kalendarz dla każdej dzi...

Bezdatownik przyjaciółek My Little Pony

By | 23:08 Napisz komentarz
Bezdatownik przyjaciółek wydawnictwa Egmont (dostępna też wersja z kotkami dla kociarzy, widzieliście?) to świetny kalendarz dla każdej dziewczynki! Można go zacząć prowadzić w dowolnym momencie. Pełen jest kucyków w wersji Cutie Mark Crew. Zajrzymy do środka?


 O kalendarzu w filmie:


Gruba, twarda oprawa skrywa niesamowicie kolorowe, kucykowe wnętrze. Kalendarz podzielony został tygodniowo - jedna strona to jeden tydzień. Miejsc na zapiski przy dniach za dużo tutaj nie ma, ale dla dziewczynki z pewnością będzie to wystarczające. Można zapisywać  ważne daty, wydarzenia, notować sobie sprawdziany czy inne szkolne sprawy. I oczywiście wypełniać zadania związane z przyjaźnią i najlepszą przyjaciółką. A jest tego bardzo dużo!


Po lewej mamy tydzień podzielony na dni, a po prawej zadanie do wykonania. Czasem wykonujemy je samodzielnie, czasem z przyjaciółką. Kalendarz skrywa również wiele porad, wiele sugestii - jak na przykład do zorganizowania koncertu, albo do zamiany ulubionymi zabawkami. Dużo tego tutaj, oj bardzo dużo.


Jestem pewna, że Bezdatownik przyjaciółek spodoba się każdej dziewczynce. Kalendarz przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia i myślę, że to odpowiedni wiek. Będzie to idealny pomysł na upominek dla koleżanek! Martynka co jakiś czas bywa na imprezkach i często się zastanawiamy, co podarować w prezencie - a teraz, kiedy rozpocznie się rok ósmych urodzin, wiemy doskonale co będziemy kupować na prezenty :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: