Baba Jaga w Ameryce? A cóż ona tam robi? Po co się w podróż wybrała i czemu chęć ocalenia czyjegoś życia miała? Czy stała się bohaterką?

Baba Jaga w Ameryce - podróż prawie idealna

By | 22:57 Napisz komentarz
Baba Jaga w Ameryce? A cóż ona tam robi? Po co się w podróż wybrała i czemu chęć ocalenia czyjegoś życia miała? Czy stała się bohaterką?


Kiedy pewnego dnia do Baby Jagi przyszedł list od kuzyna, który wpadł w niezłe tarapaty i prosił ją o pomoc, nasza bohaterka nie uwierzyła. Przecież nie ma żadnej rodziny, skąd więc miał się wziąć jakiś kuzyn? Ale zaraz, zaraz... To jednak chyba jest możliwe...


 Baba Jaga spakowała swe manatki na miotłę, wzięła pod pachę szklaną kulę i poleciała. Poleciała ratować kuzyna.


Baba Jaga w Ameryce wydawnictwa Egmont to zabawna historia o podróży tytułowej bohaterki, pełna niecodziennych przygód - ekipa Baby omal nie wpadła do oceanu, gdy wlecieli w huragan, innym razem prawie stracili kulę! Na szczęście z każdej opresji wychodzą cało.O serii Czytam Sobie już niejednokrotnie pisałam i nadal to samo napiszę - uwielbiam ją. Charakteryzuje ją duża i wyraźna czcionka, z którą nie będzie mieć problemu dziecko w wieku wczesnoszkolnym. Na początek nauki czytania polecam zajrzeć do tytułów w "Poziomie 1", a gdy dziecko już opanuje podstawy, wtedy "Poziom 2" będzie doskonale umiejętność samodzielnego czytania rozwijał. W serii jest bardzo dużo tytułów - każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.


Na końcu, jak zawsze mamy naklejki oraz dyplom.Więcej wnętrza książki w filmie:


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: