Jak działa Spinner? Myślę, że każdy doskonale o tym wie. Nie ma bowiem nic trudnego w kręceniu spinnerami. Ale jak o niego dbać? Jak go czyś...

Spinnerowe sztuczki, ciekawostki i porady - recenzja książki

By | 21:48 Napisz komentarz
Jak działa Spinner? Myślę, że każdy doskonale o tym wie. Nie ma bowiem nic trudnego w kręceniu spinnerami. Ale jak o niego dbać? Jak go czyścić? I jak wykonywać nim sztuczki? To już jest wyższa szkoła jazdy. A na te pytania i wiele, wiele więcej - odpowiedzi znajdują się w książce "Spinner: jak to działa?"


Książka pełna jest ciekawostek i porad, o których nie miałam pojęcia. Wiesz, że spinnera nie można czyścić wodą? A wiesz, że największy spinner świata ma aż 15 kg??


Znajdziemy w niej również zadania i test do wykonania, miejsce na swoje spinnerowe notatki, a także mnóstwo naklejek dzięki którym możemy nasze spinnery udekorować. Tin oczywiście to zrobiła.


Książka "Spinner: jak to działa?" jest napisana w sposób zrozumiały nawet dla spinnerowych laików. Nie jestem aż tak obeznana w temacie jak Tin, która mnóstwo spinnerowej wiedzy przyniosła z przedszkola, ale dzięki książce i ja informacje na spinnerowy temat sporo się dowiedziałam.

Więcej o książce w videorecenzji:


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: