Jakiś czas temu, w trakcie reklamy między bajkami Tin zauważyła Gumiaczki. Gumiaczki chcą do domu! - głosił slogan z reklamy. Tin więc koni...

Gumiaczki chcą do domu!

By | 22:32 Napisz komentarz
Jakiś czas temu, w trakcie reklamy między bajkami Tin zauważyła Gumiaczki. Gumiaczki chcą do domu! - głosił slogan z reklamy. Tin więc koniecznie chciała zaoferować im dom. Gdyby tylko potrafiła czytać i pisać na komputerze, wstukałaby w wyszukiwarkę nazwę stacji Circle K albo Statoil i namierzała, gdzie one są. Tin marzyła, aby zabrać Gumiaczki do domu. Czy muszę więc wspominać, jak wielka jej radość była, gdy Gumiaczki przywędrowały do naszego domu..?


Gumiaczki chcą do domu, bo idzie jesień, a Gumiaczki bez dwóch zdań lubią domowe ciepełko. Możesz je zabrać do swojego domu zupełnie za darmo! Jeżeli masz kartę Extra Club i tankujesz na stacji Circle K albo Statoil, a w Twoje auto wleje się co najmniej 25 litrów paliwa, dostaniesz figurkę. Ale dostaniesz ją także, jeśli skorzystasz z myjni samochodowej lub zrobisz zakupy na stacji za minimum 10 złotych.Ale co to właściwie są te Gumiaczki?
Poza tym, że wyglądają przesłodko i nie sposób się im oprzeć, one pełnią ważne funkcje w życiu dziecka. Można je rozkładać na części pierwsze, a później składać od nowa. Są malutkie, więc doskonale ćwiczą precyzję dziecięcych rączek. Gumiaczki mogą zamieszkać w domku dla lalek czy innych figurek - Tin i Oli w swych zbiorach mają niejeden taki, więc Gumiaczki swój pokój w jednym z nich dostały. Można się nimi bawić jak każdymi innymi figurkami. Ale to nadal nie wszystko. Gumiaczki to takie gumki do mazania. One ścierają ołówek z kartki!W tym miejscu należy zaznaczyć, że Gumiaczki zostały wyprodukowane z ekologicznych surowców i nie mają szkodliwych składników. Mają atest bezpieczeństwa CE. Gumiaczki to japońskie figurki, a ich kolekcja liczy 20 sztuk.


Po rozłożeniu na czynniki pierwsze są tutaj dość małe elementy, dlatego nie są one przeznaczone dla dzieci poniżej 3 roku życia.


Ale jestem pewna, że nie tylko dziecięce serduszka Gumiaczki skradną. Moje serce skradł najbardziej miś w sweterku. Pokochałam go od pierwszego wejrzenia!Gumiaczkowa akcja trwa do 11 października 2017, lub do wyczerpania zapasów.Więcej o Gumiaczkach w filmie:


A tutaj film z otwierania Gumiaczków:
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: