1, 2, 3! Szukam! to dynamiczna gra, w której liczy się doskonała pamięć i spostrzegawczość. Naszym zadaniem jest odgadnąć, które zwierzątko...

1, 2, 3... Szukam!

By | 13:43 Napisz komentarz
1, 2, 3! Szukam! to dynamiczna gra, w której liczy się doskonała pamięć i spostrzegawczość. Naszym zadaniem jest odgadnąć, które zwierzątko zmieniło swoje położenie, schowało się albo wyskoczyło z pudełka i dołączyło do grupy innych stworów.


W zestawie mamy karty, żetony i figurki. Karty dzielą się na dwa rodzaje - karty akcji, które będą nam sugerować jakie zwierzę wziąć i co z nim zrobić. Karty zwierząt, różniące się kolorami - rozdajemy pomiędzy graczami. Żetony zbieramy za wskazanie prawidłowych odpowiedzi. A zwierzaki służą nam do gry.


Pod względem jakości wykonania jest super. Figurki trwałe, karty mają zaokrąglone rogi. 1, 2, 3! Szukam! przeznaczona jest dla dzieci od czwartego roku życia - choć na pudełku mamy sugerowany wiek 6 lat, to w instrukcji znajdziemy opis przebiegu gry także dla młodszych dzieci.W grę może grać aż ośmiu graczy! Każdy dostaje karty w innym kolorze. I można rozpoczynać grę... Której zasady są w filmie - na końcu wpisu. Zapraszam do obejrzenia :)Gra zapakowana jest w pudełko całkiem niewielkich rozmiarów. Nie jest to co prawda wersja podróżna, ale spokojnie można je ze sobą zabierać na wyjazdy. Jako że nie potrzeba dużo miejsca do grania w nią, sprawdza się super na plaży, piknikowym kocu, czy też w trakcie długich, zimowych wieczorów przy kominku... Sześcioletnia Tin nie miała problemu z załapaniem zasad, a gramy w wersję nieuproszczoną. Doskonale daje sobie radę.
Cenę gry można sprawdzić tutaj - KLIK.
Zapraszam także na videorecenzję:


----------

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: